Wczorajszy koncert Holocaust Survivors Band & Muniek Staszczyk & Warszawska Orkiestra Sentymentalna przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Na Pl. Grzybowskim przybyły tłumy. Ponad 3000 ludzi zebrało się aby śpiewać i tańczyć razem!!!!!!! Polska i żydowska muzyka rozbrzmiewała w sercu Warszawy, na pl. Grzybowskim. Na koncercie byli obecni także nasi specjalny goście Sprawiedliwi Wśród Narodów Świata dla których zbudujemy centrum edukacyjne w naszej nowej siedzibie przy Pl. Grzybowskim. 

TSKŻ jako największa organizacja żydowska w Polsce od lat organizuje społeczo – kulturalne wydarzenia a teraz buduje nowe, tętniące życiem żydowskie życie w Polce.

Dziękujemy Wam wszystkim za Wasze otwarte serca i przybycie na koncert. Specjalne podziękowania kierujemy do Muńka Staszczyka, który bez chwili zawahania przyjął nasze zaproszenie i bardzo mocno zaangażował się w projekt. Dziękujemy Panu Posłowi Michałowi Szczerbie Przewodniczącemu Polsko – Izraelskiej Grupy Parlamentarnej za przybycie i uhonorowanie Holocaust Survivors Band w imieniu Polskiego Parlamentu. Dziękujemy Fundacji From the Depths za pomoc w zorganizowaniu koncertu oraz wizyty Holocaust Survivors Band w Polsce. Dziękujemy firmie Ghelamco która jako nasz strategiczny partner wsparła nas w poniesieniu organizacyjnych kosztów tego wydarzenia – bez Was nie moglibyśmy zorganizować tego wyjątkowego wieczoru.

Już wkrótce nowe projekty na których znowu zobaczymy się wszyscy razem!

 

[TSKŻ – Towarzystwo Społeczno-Kulturalne Żydów w Polsce]